„Rieda kiaušinėliai"

Balandžio 23 d. darželio vidiniame kiemelyje Vida, Laimutė ir Solveiga organizavo šventinį rytmetį „Rieda kiaušinėliai“. Keletas akimirkų iš rytmečio.

 

„Raudonos nosys. Keliaujantys gydytojai“

„Žiogelių“, „Žuvyčių“ ir „Bitučių“ specialiojo ugdymo grupių auklėtojos ir vaikučiai nuoširdžiai dėkoja Arijaus mamytei Linai Markevičienei ir Gabrieliaus mamytei Karinai Šeniauskienei už nuostabų renginį „Raudonos nosys. Keliaujantys gydytojai“. Spektaklio metu vaikučiai patyrė daug teigiamų emocijų.

 

Seminaras "Nuo spektaklio iki idėjos"

2019 m. balandžio 4 d. įstaigoje vyko seminaras "Nuo spektaklio iki idėjos". Lektorė Daiva Andrašūnienė dalijosi praktiniais patarimais, kaip padėti vaikams sutelkti dėmesį, lavinti kalbą, gaminti įvairiausias lėles.

Ikimokyklinio ugdymo studijų programos studentės vykdė meninį projektą su vaikais: gaminosi priemones inscenizacijai, dainavo, šoko, vaidino.

 

 

Balandžio 2-oji – Tarptautinė autizmo supratimo diena

 
Panevėžio lopšelio-darželio „Jūratė“ ugdytiniai kartu su pedagogais tam ruošėsi iš anksto: kalbėjo, diskutavo apie draugystę, pagalbą, atjautą vienas kitam.

Grupėse žaidėme, šokome draugystės ratelius, gaminome darbelius savo draugui, siuntėme palinkėjimus vieni kitiems, tapėme draugystės paveikslą.

Darželio teritorijoje visi kartu sodinome „supratimo medį“, kuris augs, o kartu su juo ir mūsų visų suvokimas, gebėjimas suprasti šalia esantį...

 

 

 

 

 

 

 

 

„Mes visi mylim Lietuvą – o Tu?“

Vasario 16-osios rytmetį „Mes visi mylim Lietuvą – o Tu?“ organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Dimbelienė, auklėtoja Nijolė Chomentauskienė ir meninio ugdymo mokytoja Jolanta Auškalnienė.

Besmegenių paradas

Darželį papuošė „BESMEGENIŲ PARADAS". Dalyvavo visos grupės. Parodą organizavo: Lauryna Damaševičienė, Dalia Balčiūnienė, Dalia Petraitienė.

 

Bendradarbiavimo sutartis

Panevėžio lopšelis-darželis„Jūratė“ 2018 metų gruodžio mėn. 18 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Ugdymo plėtotės centru vykdyti elgesio ir emocijų sutrikimų turinčių vaikų integracijos priemones. Ugdymo plėtotės centras, vykdydamas Valstybinę švietimo strategiją ir įgyvendindamas elgesio ir emocijų bei kitų raidos sutrikimų turinčių vaikų integracijos į švietimo sistemą priemones, kuria A. spektro mokyklų tinką, į kurio veiklą įsitraukia ir lopšelis-darželis ,,Jūratė".

Informacija dėl gripo epidemijosInformuojame, kad Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 21 d. įsakymu Nr. A-57 ,,Dėl gripo epidemijos paskelbimo“ nuo 2019-01-22 mieste paskelbta gripo epidemija.

Lopšelio-darželio „Jūratė” direktoriaus įsakymu mokestis už maitinimą nebus skaičiuojamas, jei ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai nelanko įstaigos dėl ekstremalių įvykių (gripo epidemijos) nuo 2019 m. sausio 22 d., gripo epidemijos metu Panevėžio mieste.

 

 

 

Staigmena mažiesiems...

Galvotrūkčiais lekia laikas. Visa gamta alsuoja baltumu apsupta linksmo šurmulio. Prabėgo smagios ir visų laukiamos šventės. Lopšelyje-darželyje „Jūratė“ nušurmuliavo Kalėdos. Įstaigos mažuosius aplankė ne tik Kalėdų senelis su dovanomis, bet ir netikėti svečiai, netikėti Kalėdų seneliai – tai Panevėžio Rotary klubo vyrai su šio klubo prezidentu Tautvydu Anilioniu. Svečiai pasveikino susirinkusius vaikus, jų tėvelius su šventėmis ir nustebino mažuosius, padovanodami jiems reikalingus kamuolius. Šie kamuoliai su kojelėmis skirti sėdėjimui (kaip alternatyva kėdei) ir mankštai. Vaikai nekantriai apžiūrėjo dovanas, žaidė su tais spalvingais gimnastikos kamuoliais. Atsidėkodami „Žiogelių“ ir „Nykštukų“ grupių ugdytiniai su auklėtojomis Z.Vyšniauskiene, G.Radzevičiene ir meninio ugdymo mokytoja J.Auškalniene improvizavo muzikinį kūrinį „Mes muzikantai“. Įstaigos direktorė K. Žaltauskienė padėkojo svečiams už šventinę staigmeną.

Specialiąsias grupes lankantys vaikai naudos kamuolius fiziniam aktyvumui ir judėjimo poreikiui realizuoti. Šią vertingą dovaną – kamuolius pratybose su ugdytiniais panaudos judesio korekcijos pedagogas, grupių auklėtojai. Mankštintis su gimnastikos kamuoliu yra įdomiau, smagiau, naudingiau ir žaismingiau. Šie kamuoliai ugdo vaikų gebėjimą išlaikyti pusiausvyrą, gerinti koordinaciją. Taisyklingai atliekant pratimus, „ į darbą“ įsijungia daugiau raumenų. Stiprinami nugaros, pilvo preso, rankų, kojų raumenys.

Esame nuoširdžiai dėkingi šiam klubui ir jo prezidentui T. Anilioniui už parodytą dėmesį, paramą ir džiugias emocijas vaikams.

 

D.Milaševičiūtė,
Lopšelio-darželio „Jūratė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
logopedė metodininkė